NCC využíva ESF  na vzdelávanie svojich  špecialistov
Komplexné riešenia pre moderné leasingové spoločnosti
 • Aktivity firmy sú zamerané na poskytovanie komplexného riešenia pre moderné leasingové spoločnosti:
  - výroba a vývoj informačného systému LeasIt!
  - poradenská, konzultačná a školiteľská činnosť
  - analýza stavu leasingovej spoločnosti (informačný audit)
  - projekt a realizácia nasadenia informačného systému LeasIt!
  - tvorba internetových a intranetových aplikácií
  - komplexný servis zrealizovaných projektov (pravidelná profylaktika údajovej štruktúry, automatická archivácie údajov, pravidelné konzultácie a školenia personálu, pravidelný upgrade informačného systému, prispôsobovanie IS požiadavkám partnerov, servisný zásah do 6 hodín, …).

  Neoddeliteľnou súčasťou takéhoto riešenia je firmou vyvinutý informačný systém LeasIt!. Ako postupne vznikali leasingové spoločnosti a ich pobočky a obchodné zastúpenia tak sa postupne rozširovala pôsobnosť po celom Slovensku i v zahraničí ( Česká republika, Maďarsko).
 • Riešenie Navision software je založené na najmodernejších technológiách, čo zvyšuje produktivitu zákazníka tým, že mu dáva možnosť v praxi využívať výhod najmodernejších technologických poznatkov. Vaša investícia je dobre ochránená aj preto, lebo Vám poskytujeme záruku kontinuálneho vývoja, ktorý Vám vždy zabezpečí konkurenčnú výhodu. Ponúkame Vám jednoduché a zrozumiteľné užívateľské rozhranie. Zadávanie, zmena a vyhľadávanie informácií je veľmi rýchle a k Vašim údajom máte vždy okamžitý prístup.

  Aby bolo možné splniť všetky Vaše potreby a požiadavky Vašej spoločnosti je konečné riešenie ľahko upraviteľné. Tým Vám dávame možnosť implementovať strategické výhody Vášho účtovného a riadiaceho systému. Naše riešenie bude určite sledovať každý krok reštrukturalizácie Vašej firmy. Robustnosť údajovej štruktúry Vám dáva istotu, že nikdy nestratíte svoje dôležité údaje a nebudete musieť zastaviť firemné operácie pri ich obnove. Systém najrôznejších kontrol prístupu do systému zabezpečuje Vaše údaje proti nežiadúcemu prístupu. Už základná aplikácia má široké pole funkčnosti, ktoré určite uspokojí všetky kľúčové oblasti Vašej spoločnosti.

 • Naša firma aj v pripade Web dizajnu poskytuje výkonné  moderné a komplexné riešenie na základe flexibilnej Website vývojarskej all-in-one platformy Kentico CMS.

  Či potrebujete  budovanie Korporativneho, alebo Intranetového portálu, Internetového obchodu  alebo spoločenskej stránky, alebo plánujete novú marketingovú  iniciatívu, NCC poskytne efektívne a rýchle výsledky.